O nas

Zofia Piotrowicz

Twój Personalny Dietetyk

 

Magister dietetyki ze specjalizacją żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ukończyła liczne szkolenia oraz warsztaty, gdzie doskonaliła swoją wiedzę z zakresu dietoterapii chorób, a także żywienia sportowców i osób aktywnych fizycznie. Obecnie Zofia Piotrowicz jest na etapie pracy doktorskiej. Na co dzień pracuję z polską kadrą narodową biegaczy. Jej podopieczni to czołowi polscy maratończycy, przyszłość polskiej bieżni, ale także pasjonaci sportu, którzy trenują dla własnego wyczynu.

Trener biegania
Artur Kozłowski

Trener biegania z wieloletnim doświadczeniem. Maratończyk z rekordem życiowym 2:10.58, medalista Mistrzostw Polski w biegach na 5km, 10km oraz w półmaratonie. Zwycięzca Maratonu Warszawskiego, reprezentant Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Prowadzi swoją grupę biegową pod projektem Plan Bieganie, trenując zawodników na każdym poziomie zaawansowania. Jako informatyk, jest twórcą aplikacji, służącej do zarządzania treningiem oraz dietą zawodników.

Trener biegania
Tomasz Opuchlik

Trener biegania, posiadający uprawnienia PZLA, założyciel Stowarzyszenia Sportowego “Aktywna Pszczyna”, uczestnik zawodów na dystansach od 5km do ultra maratonów. Trenuje grupę biegową Aktywnej Pszczyny oraz indywidualnych zawodników na różnym poziomie doświadczenia. Prowadzi blog osobisty SilesiaRunner.pl, dzieląc się z czytelnikami swoim doświadczeniem treningowym oraz relacjami z zawodów itp.

Dietetyk
Paulina Wójcik

Licencjonowany dietetyk kliniczny, absolwent studiów na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Obecnie studentka na studiach magisterskich o specjalności psychodietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalistka w układaniu diet i jadłospisów zarówno tradycyjnych jak i na Thermomixa. Jej motto zawodowe to “Nie jedz mniej, tylko jedz lepiej !”